PALMİYE HOTEL – GAZİANTEP

Hakkımızda

Palmiye Hotel, İlimizde gelişmekte olan konaklama sektörüne yepyeni bir anlayış kazandıran, Önceliğini kaliteli bir hizmet sunmaya adamış, konaklama, toplantı-organizasyon yanısıra gezi amaçlı seyahat eden misafirlerimize şehrimizin misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtacak vizyona sahip 4 yıldız standartlarına sahip bir tesistir. Otelimizde 2 Kral Dairesi, 10 adet Corner Suit, 1 adet engelli odası ve 66 adet Standart oda olmak üzere toplamda 79 oda bulunmaktadır. Odalarımız son teknoloji ile donatılmış olup rahatınız için gerekli bütün detaylar düşünülmüştür. Otelimiz lokasyon olarak şehir merkezinde olmakla beraber şehrimizde gezilebilecek tarihi mekanlar, alışveriş merkezleri ve KÜLTÜR YOLU’na yürüme mesafesindedir.

İş gezisi ve tatil seyahatlerinizde siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Palmiye Hotel ailesi olarak VİZYONUMUZ; sektör deneyimimiz ve gerçekleştirdiğimiz öncü atılımlarla bölgemizin tercih edilen ilk otelleri arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ; Gaziantep’in doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı olarak, turizm sektöründeki deneyimimiz ve güler yüzlü hizmetimizle misafir memnuniyetini olmazsa olmazımız olarak ilke edinmektir.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ;

  • Palmiye markasının değerliliğinin bilinci ile hareket eder, tüm çalışmalarda markanın güçlü imajının pekişmesi ve değerinin yükselmesini hedefler.

  • Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine önem verir, bu ihtiyaçların beklentilerden de öte bir hizmet kalitesi ile giderilmesini hedefler.

  • Sürekli kişisel ve mesleki gelişime inanır.

  • Kalite ve hizmet tutarlılığı ise en büyük vazifemizdir.

  • İlkeli, sorumlu ve rasyonalist yaklaşımlarla realist başarıların altına imza atmak sürekli görevimiz olacaktır.

Otelden uzaklıkları ile ;
Havalimanı 17 km. Forum Alışveris Merkezi 500 m. Sanko Park Alışveriş Merkezi 2 km. Hayvanat Bahcesi 8 km. Şanlıurfa 140 km. Nemrut 180 km. Rumkale 80 km.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Kalite, Hizmet, Güleryüz

REZERVASYON